Order

Order

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pulvinar convallis tellus, ac ullamcorper augue luctus eu. Donec turpis nisl, viverra vel finibus ac, eleifend at nisi. Suspendisse potenti. Fusce semper euismod lorem, et commodo arcu viverra non. Donec sit amet viverra neque. Nunc vel lorem ac elit imperdiet rutrum. Ut sit amet mauris pharetra, iaculis tortor et, congue sem. Nunc eget posuere felis. Maecenas nulla leo, tincidunt quis sem sed, imperdiet imperdiet felis. Sed eget nulla

Vårt lager i Täby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pulvinar convallis tellus, ac ullamcorper augue luctus eu. Donec turpis nisl, viverra vel finibus ac, eleifend at nisi. Suspendisse potenti. Fusce semper euismod lorem, et commodo arcu viverra non. Donec sit amet viverra neque. Nunc vel lorem ac elit imperdiet rutrum. Ut sit amet mauris pharetra, iaculis tortor et, congue sem. Nunc eget posuere felis. Maecenas nulla leo, tincidunt quis sem sed, imperdiet imperdiet felis. Sed eget nulla

Hamza Al-Said
Lagerchef
hamza.al-said@kiilto.com
+46 (0)8-544 432 64
Rickard Furubom
Lagerarbetare
rickard.furubom@kiilto.com
+46 (0)76 871 52 16
Marcus Nilsson
Lagerpersonal
marcus.nilsson@kiilto.com
+46 (0)70 533 71 65
Kristoffer Maltez
Lagerpersonal
kristoffer.maltez@kiilto.com
+46 (0)72 226 02 46
Bill Bergsten
Lageransvarig
bill.bergsten@kiilto.com
+46 (0)72 555 57 59

Hallstahammar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pulvinar convallis tellus, ac ullamcorper augue luctus eu. Donec turpis nisl, viverra vel finibus ac, eleifend at nisi. Suspendisse potenti. Fusce semper euismod lorem, et commodo arcu viverra non. Donec sit amet viverra neque. Nunc vel lorem ac elit imperdiet rutrum. Ut sit amet mauris pharetra, iaculis tortor et, congue sem. Nunc eget posuere felis. Maecenas nulla leo, tincidunt quis sem sed, imperdiet imperdiet felis. Sed eget nulla

Jacqueline Andersson
Produktionspersonal
jacqueline.andersson@kiilto.com
+46 (0)72 565 00 55
Jimmie Eriksson
Produktionspersonal
jimmie.eriksson@kiilto.com
+46 (0)72 555 57 52

Örnsköldsvik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pulvinar convallis tellus, ac ullamcorper augue luctus eu. Donec turpis nisl, viverra vel finibus ac, eleifend at nisi. Suspendisse potenti. Fusce semper euismod lorem, et commodo arcu viverra non. Donec sit amet viverra neque. Nunc vel lorem ac elit imperdiet rutrum. Ut sit amet mauris pharetra, iaculis tortor et, congue sem. Nunc eget posuere felis. Maecenas nulla leo, tincidunt quis sem sed, imperdiet imperdiet felis. Sed eget nulla

Jimmy Wallin
Produktionspersonal
jimmy.wallin@kiilto.com
+46 (0)72 565 00 19
Pontus Hedgren
Produktionspersonal
pontus.hedgren@kiilto.com
+46 (0)72 561 00 45