Kontakta oss

Professionell Hygien

KiiltoClean AB
Industrigatan 23
233 51 Svedala

Customer Service nås helgfri vardag kl. 08.00-16.00 (stängt för lunch kl. 11.30-12.30).

Frågor om order och leveranser: +46 (0)40 680 15 40 eller maila oss på order.klc.se@kiilto.com

Kontaktformulär

Behöver du mer information om Kiiltos professionella hygienlösningar? Använd formuläret nedan för att få mer information om våra lösningar, produkter och tjänster. Du kan alltid ringa oss direkt genom att hitta rätt kontaktperson längre ner på sidan.

Sales

Robin Ambré
Managing Director
robin.ambre@kiilto.com
+46 (0) 70 655 57 54
Alexander Carr
Tf. Försäljningschef/ Key Account Manager Hygiene & Safety
alexander.carr@kiilto.com
+46 (0)70 268 12 25
Peter Sahlström
Key Account Manager Public Tender
peter.sahlstrom@kiilto.com
+46 (0)70 696 56 66
Jeremia Hartvigson
Key Account Manager Hygiene
jeremia.hartvigson@kiilto.com
+46 (0) 76-115 94 06
Tony Wrangell
Account Manager Hygiene
tony.wrangell@kiilto.com
+46 (0) 70 210 21 91
Jonas Nilsson
Key Account Manager
jonas.nilsson@kiilto.com
+46 (0)70 924 82 02

Marketing

Annika Ekström
Marketing- & Brand Manager
annika.ekstrom@kiilto.com
+46 (0)73 157 95 98
Monika Wahlberg
Sales- & Marketing Coordinator
monika.wahlberg@kiilto.com
+46 (0)761 30 28 42

Supply Chain

Malin Wendt
Supply Chain Manager
malin.wendt@kiilto.com
+46 (0)70 339 63 00
Pernilla Ekdahl
Purchase Coordinator
pernilla.ekdahl@kiilto.com
+46 (0) 73 432 55 74

Food Service

Stefan Mosell
Senior Advisor Food Service
stefan.mosell@kiilto.com
+46 (0)70 924 82 01
Kent Jonsson
Service & Installation
kent.jonsson@kiilto.com
+46 (0)70 924 82 04

Customer Service

Petra Björkqvist
Team Lead Customer Service
petra.bjorkqvist@kiilto.com
+46 (0)76 130 53 95
Kicki Björkman
Customer Service
order.klc.se@kiilto.com
+46 (0)40 680 15 40

Warehouse & Production Svedala

Maria Karlsson
Team Lead Production & Warehouse
maria.karlsson@kiilto.com
+46 (0)70 256 07 23
Anders Karlsson
Production and Warehouse Operator
anders.karlsson@kiilto.com
+46 (0)70 924 82 03

QA & Regulatory

Andrea Lomander Cedergren
QA and Regulatory Manager
andrea.cedergren@kiilto.com
+46 (0)70 272 77 07