Kontakt Produktsäljare Bygg

Produktsäljare Bygg

Fråga oss om tätskikt, plattsättning och lim!

Vi ger dig snabb och kompetent hjälp oavsett om du har funderingar kring produktval, tillämpningar och konstruktioner – eller helt enkelt vill ha en offert. Välkommen att kontakta någon av våra säljare så får du hjälp att hitta den mest kostnadseffektiva och tekniskt bästa lösningen för dina byggprojekt.

Victor Bengtsson
Produktsäljare Bygg – Region Stockholm
victor.bengtsson@kiilto.com
+46 (0)70 257 67 94
Kenneth Larsson
Produktsäljare Bygg – Region Mellan
kenneth.larsson@kiilto.com
+46 (0)70 693 30 21
Andreas Lenneman
Säljare Produkt Bygg Norr
andreas.lenneman@kiilto.com
(+46) 70 686 30 51
Joacim Överby
Produktsäljare Bygg – Region Stockholm
joacim.overby@kiilto.com
+46 (0)70 299 55 69
Kristian Sundqvist
Produktsäljare Bygg – Region Syd
kristian.sundqvist@kiilto.com
+46 (0)70 693 30 31
Christian Carlsson
Produktsäljare Bygg – Region Väst
christian.carlsson@kiilto.com
+46 (0)70 269 02 75

Försäljningschef

Avtalsansvarig

Johannes Widenström
Försäljningschef Produkt
johannes.widenstrom@kiilto.com
+46 (0)72-555 56 58
Peter Nilsson
Ramavtals- och Entreprenöransvarig
peter.nilsson@kiilto.com
+46 (0)70 555 56 80
kiilto-map-ruotsi-rakentaminen54321
1
Victor Bengtsson
Produktsäljare Bygg – Region Stockholm
+46 (0)70 257 67 94
2
Kenneth Larsson
Produktsäljare Bygg – Region Mellan
+46 (0)70 693 30 21
3
Christian Carlsson
Produktsäljare Bygg – Region Väst
+46 (0)70 269 02 75
4
Kristian Sundqvist
Produktsäljare Bygg – Region Syd
+46 (0)70 693 30 31
5
Andreas Lenneman
Säljare Produkt Bygg Norr
(+46) 70 686 30 51