Kontakt Projektsäljare Bygg

Projektsäljare Bygg

Fråga oss om golvavjämning och entreprenader!

Vi ger dig snabb och kompetent hjälp oavsett om du har funderingar om golvkonstruktioner, materialval, torktider eller helt enkelt vill ha en offert. Vid behov gör vi gärna platsbesök och tittar på de faktiska förutsättningarna för just dina golv. Välkommen att kontakta någon av våra säljare så får du hjälp att hitta den mest kostnadseffektiva och tekniskt bästa lösningen för dina golv.

Magnus Krantz
Projektsäljare Bygg – Region Norr och Uppsala
magnus.krantz@kiilto.com
+46 (0)70 699 74 70
Oskar Flaming
Projektsäljare Bygg – Region Mellan
oskar.flaming@kiilto.com
+46 (0)70 584 40 80
Ronny Corpi
Projektsäljare Bygg – Region Stockholm
ronny.corpi@kiilto.com
+46 (0)70 699 91 00
Johan Lindhwall
Projektsäljare Bygg – Region Väst
johan.lindhwall@kiilto.com
+46 (0)70 282 59 42
Tommy Karlsson
Projektsäljare Bygg – Region Sydöst
tommy.karlsson@kiilto.com
(+46) 70 892 32 22
Peter Sjökvist
Projektsäljare Bygg – Region Sydöst
peter.sjokvist@kiilto.com
(+46) 70 610 32 15

Försäljningschef

Avtalsansvarig

Helena Lundström
Försäljningschef Projekt och Säljstöd
helena.lundstrom@kiilto.com
+46 (0)72 564 00 36
Peter Nilsson
Ramavtals- och Entreprenöransvarig
peter.nilsson@kiilto.com
+46 (0)70 555 56 80
1 2 3 4 5 6
1
Magnus Krantz
Projektsäljare Bygg – Region Norr och Uppsala
+46 (0)70 699 74 70
2
Oskar Flaming
Projektsäljare Bygg – Region Mellan
+46 (0)70 584 40 80
3
Ronny Corpi
Projektsäljare Bygg – Region Stockholm
+46 (0)70 699 91 00
4
Johan Lindhwall
Projektsäljare Bygg – Region Väst
+46 (0)70 282 59 42
5
Tommy Karlsson
Projektsäljare Bygg – Region Sydöst
(+46) 70 892 32 22
6
Peter Sjökvist
Projektsäljare Bygg – Region Sydöst
(+46) 70 610 32 15